Home Łowiectwo Najciekawsze gry związane z łowiectwem

Najciekawsze gry związane z łowiectwem

Napisał: admin
1 Komentarzy

Kiedy gramy w gry komputerowe lub komórkowe, mamy niepowtarzalną okazję, aby wcielić się w kogokolwiek, chcemy. Dają nam szansę przejąć rolę superbohatera albo poczuć dreszczyk emocji, jaki towarzyszy zakładom w kasynie. Możemy także realizować nasze pasje i zainteresowania bez wychodzenia z domu i bez względu na porę roku i pogodę. Dla wszystkich miłośników polowań przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych gier związanych z łowiectwem.

Wild Hunt: Sport Hunting Game

Na początek, warto przyjrzeć się Wild Hunt: Sport Hunting Game. Można ją bezpłatnie pobrać na telefon komórkowy. Łączy cechy gry typowo łowieckiej z elementami fabularnymi i interakcjami z innymi graczami.

Wild Hunt: Sport Hunting Game umożliwia wirtualną podróż w najciekawsze tereny łowieckie świata: między innymi na Alaskę, Syberią, do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Stawisz tam czoła naprawdę niebezpiecznym zwierzętom. Dzięki niej, poczujesz prawdziwy dreszcz emocji, gdy będziesz spoglądać wprost w oczy rozwścieczonego niedźwiedzia polarnego. Jeżeli jednak wolisz umiarkowane ryzyko, możesz wybrać łagodniejszą zwierzynę i zdecydować się na upolowanie kilku dzikich kaczek lub udać się w pościg za australijskimi psami dingo. Pomiędzy kolejnymi wyprawami będziesz także mógł powiększać swoją kolekcję broni: nowe strzelby i noże pozwolę Ci jeszcze lepiej przygotować się do kolejnych starć z różnorodnymi gatunkami zwierząt. Co więcej, gra umożliwia także rywalizację z innymi amatorami łowiectwa. Możesz wziąć udział w zawodach, zdobywać kolejne miejsca w rankingu i pokazać wszystkim, że jesteś prawdziwym mistrzem. Ogromną zaletą Wild Hunt: Sport Hunting Game jest również to, że w przeciwieństwie do innych tego typu gier na telefony komórkowe, które, na wzór rozgrywek znanych z kasyn, są bardzo losowe, nie ma tutaj miejsca na przypadek i łut szczęścia. Wszystko zależy tylko od Ciebie i Twoich zdolności.

Wild Hunt: Sport Hunting Game wyróżnia się również swoją grafiką. Wszystkie lokalizacje, w które możesz się udać, są naprawdę realistyczne. Odwzorowane zostają warunki atmosferyczne i charakterystyczne dla danych regionów rośliny i ukształtowanie powierzchni. Także zwierzęta wyglądają i poruszają się tak, jak prawdziwe. Dzięki temu emocje są jeszcze większe, a rozgrywka wciągająca i interesująca. Wild Hunt: Sport Hunting Game z pewnością zapewni mnóstwo rozrywki i pozwoli miło spędzić czas zarówno miłośnikom polowań w prawdziwym życiu, jak i osobom, które nigdy wcześniej tego nie robiły.

Hunting Clash. Gra łowiecka

Kolejną godną polecenia grą o tematyce polowań jest Hunting Clash. Gra łowiecka, która również dostępna jest za darmo w sklepach z aplikacjami na telefony komórkowe. Tak jak poprzednia pozycja, Hunting Clash pozwoli Ci wybrać się w podróż w najdalsze zakątki globu bez konieczności wstawania z kanapy. Przemierzysz sawanny, stepy i lodowce w poszukiwaniu przygód i dzikiej zwierzyny. Dzięki doskonałej grafice i przy pomocy odrobiny wyobraźni poczujesz się jak prawdziwy myśliwy, gotowy do podejmowania coraz to trudniejszych wyzwań. Będziesz mógł podziwiać majestatyczne zwierzęta i piękne krajobrazy. Dzięki temu nie tylko zapewnisz sobie doskonałą rozrywkę, ale także zrelaksujesz się i zaspokoisz potrzeby estetyczne.

Co więcej, w grze tej nie musisz się obawiać, że zamiast skoncentrować się na prawdziwej rozgrywce, będziesz musiał skupiać się na minigrach rodem z kasyn – nie ma tutaj żadnych uciążliwych hazardowych urozmaiceń i nic nie będzie Cię rozpraszało w drodze po kolejne trofeum łowieckie. Hunting Clash. Gra Łowiecka zawiera także bardzo ciekawy komponent, który umożliwia współpracę i rywalizację z innymi pasjonatami łowiectwa. Został dodatkowo udoskonalony w najnowszej aktualizacji. Pozwala on na tworzenie przez graczy klubów łowieckich, w których mogą komunikować się ze sobą, pomagać sobie i wspólnie brać udział w zawodach z innymi grupami. Realizując wyznaczone zadania, klub awansuje do kolejnych lig i zdobywa atrakcyjne nagrody, które pomogą wszystkim jego członkom jeszcze bardziej cieszyć się rozrywką i podejmować jeszcze ciekawsze zadania.

Polowanie na różne gatunki zwierząt jest jeszcze ciekawsze dzięki szerokiej kolekcji broni, którą każdy gracz indywidualnie buduje. Kolejne strzelby i naboje mogą być ulepszane, aby szybciej i dokładniej móc oddawać strzały. Hunting Clash. Gra łowiecka jest pozycją obowiązkową dla każdego myśliwego. Gwarantuje doskonałą rozrywkę, ale także całe mnóstwo wyzwań – wirtualne upolowanie lwa wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Gry dostępne online

Wiemy, że nie każdy lubi aplikacje, którym trzeba poświęcić codziennie odrobinę czasu, aby nie stracić bonusów. Dlatego też przejrzeliśmy strony internetowe z grami online. Wśród setek propozycji kasyn internetowych i wyścigów, znaleźliśmy także gry, które tematyką nawiązują do łowiectwa. Pierwszą z nich jest Deer Hunter 2D. Gra jest niezwykle prosta: należy oddać strzał w stronę biegających jeleni. Nie ma w niej zbyt wielu opcji, grafika jest dość oszczędna, ale przyjemna dla oka. Naprawdę łatwo przechodzi się kolejne poziomy, a upolowanie zwierząt nie wymaga zbyt dużego skupienia. Doskonale sprawdzi się więc, gdy będziesz chciał się zrelaksować, albo zrobić sobie krótką przerwę pomiędzy obowiązkami.

Mamy również propozycję dla osób, którym marzy się podróż w czasie. Deadly Dinosaur Hunter Shooter pozwoli Ci zmierzyć się z dinozaurami. W ograniczonym czasie musisz pokonać wyznaczoną liczbę tych prehistorycznych stworów, które ukrywają się dookoła Twojej postaci. Czym wyższy poziom, tym czasu jest mniej, a dinozaurów więcej. Gra ta zapewnia prawdziwe emocje, ponieważ stworzenia te nie będą Ci się biernie przyglądać – możesz zostać przez nie zaatakowany. Grafika jest dość prosta w porównaniu ze standardami, do których obecnie jesteśmy przyzwyczajeni, ale nie przeszkadza to w cieszeniu się grą.

Nie każda gra o tematyce łowieckiej, musi być strzelanką. Dla osób, które nie mają ochoty mierzyć broni w stronę zwierząt, doskonale sprawdzi się Deer Hunting Jigsaw. Są to tradycyjne puzzle, na których umieszczono ilustracje myśliwych i psów łowczych. Dostępnych jest 6 poziomów, aby przejść na kolejny, należy ukończyć układankę w jednym z trzech wariantów trudności: łatwym, średnim lub trudnym. Przyjazna dla oka, bajkowa grafika sprawia, że gra ta jest odpowiednia także dla dzieci. Opcja trudna zapewni jednak rozrywkę również rodzicom. Układanie puzzli proponowanych przez Deer Hunting Jigsaw może być wspaniałym sposobem na spędzenie czasu razem z rodziną.

Zarówno w Internecie, jak i sklepach z aplikacjami na telefon, znajduje się całe mnóstwo różnorodnych gier: od kasyn online, przez proste układanki typu “połącz trzy”, po skomplikowane gry fabularne. Trudno jest więc znaleźć dobrze zaprojektowane i wciągające gry, o interesującej nas tematyce. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże wszystkim miłośnikom polowań odnaleźć godne uwagi gry związane łowiectwem, a nawet zachęcić za ich pośrednictwem znajomych do dzielenia tej pasji. Życzymy wszystkim doskonałej zabawy i niezapomnianych emocji.

Podobne

1 Komentarzy

marian 17 czerwca 2021 - 20:04

fajne gierki, będą do polecenia jeszcze jakieś w wersji na ps5?

Leave a Comment